Alarmy

Ponúkame predaj, servis a montáž Zabezpečovacích systémov overených výrobcov. Kontaktujte nás a nájdeme vhodné riešenie pre vašu bezpečnosť a ochranu majetku.

Alarmy do bytov

Zabezpečenie bytu zvládneme hravo. Okrem ochrany pred vlámaním treba myslieť aj na ostatné nástrahy, ktoré hrozia v bytových domoch. Pokryjeme riziko pred skratom elektroinštalácie, vytopením či výbuchom plynu.

Nie vždy musíte byť na vine Vy, ale vždy môžete predísť škodám na majetku.
Nezáväzný dopyt

Alarmy do domov

Zabezpečte Váš majetok a ochráňte Vašu rodinu. Vašou neprítomnosťou, či už ste v práci alebo na dovolenke dávate šancu zlodejom. Ochráňte si majetok pred vlámaním ale aj pred požiarom či vytopením.

Ak máte väčšiu nehnuteľnosť tak jej časť môže byť chránená aj keď vy s rodinou spíte. A čo vaše auto, ktoré stojí pred domom. Je v bezpečí ?
Kontakt

Alarmy do firiem

Profesionálne zabezpečenie firemných objektov ktoré ponúkame myslí na všetky riziká ale aj najmenšie detaily. Okrem iného môže byť zabezpečovací systém použitý aj ako prístupový systém či dochádzkový systém vašich zamestnancov. Neunikne Vám už žiadny detail a vy budete mať dokonalý prehľad čo sa u Vás vo firme deje. 

Samozrejmosťou je možnosť napojenia na PCO (Pult centralizovanej ochrany) – polícia.
Objednať

Prvotriedne produkty a služby
aj vďaka kvalitným partnerom

Copyright 2022 Alarmi & Cams s.r.o.
Vytvorila BigWay.sk
crossmenu