Spoznajte komu zveríte svoju bezpečnosť

Našim cieľom je poctivá práca a spokojnosť zákazníkov. Naša profesionálna technika a odborný personál sa postarajú o to najlepšie riešenie a potreby zákazníka. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne a hľadáme ideálne riešenie pre vašu bezpečnosť.

Zameriavame sa na komplexnosť našich služieb
To znamená, že ak napríklad staviate dom, tak vám spravíme všetko od návrhu projektu elektroinštalácie, cez vysekanie drážok, uloženie kabeláže, montáž bleskozvodu. Neskôr skompletujeme elektroinštaláciu, alarm, kamery, video vrátnik, všetko nastavíme vrátane siete (wifi), nainštalujeme klimatizáciu, dopojíme ovládanie brány a na všetko vyhotovíme revízne správy.

Zároveň sme vám kedykoľvek k dispozícii, ak budete chcieť v budúcnosti niečo dorobiť / prerobiť / opraviť. Samozrejme ostaneme v kontakte a pravidelne sa vám budeme starať o funkčnosť všetkých systémov, pravidelných servisov a čistenie klimatizácie.

Máme skutočne bohaté skúsenosti

220
namontovaných kamier
130
namontovaných alarmov
160km
nainštalovaných káblov
60+
namontovaných klimatizácii
Komplexné bezpečnostné služby na jednom mieste
Sme profesionály s rokmi skúseností v návrhoch, výberoch a montážiach vybraných riešení na mieru našim zákazníkom. Od zabezpečenia, cez elektroinštaláciu až po inteligentné ovládanie či klimatizácie.

Robíme poctivú prácu a snažíme sa o maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Presvedčte sa sami.
Kvalitný alarm
ako základ pre ochranu vášho majetku
Profesionálna montáž
našich systémov je u nás samozrejmosťou
Neustály dohľad
nad vašim majetkom
Zásah pri poplachu, lorem ipsum

Prvotriedne produkty a služby
aj vďaka kvalitným partnerom

Copyright 2022 Alarmi & Cams s.r.o.
Vytvorila BigWay.sk
crossmenu